Ana içeriğe atla

Aydın Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Aydın Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
Aydın Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Aydın Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Aydın'ın Efeler ilçesi Pınarbaşı mevkiinde inşası süren Açık ve Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu büyük bir hızla ilerliyor. 

Aydın Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen projenin, Kasım- Aralık aylarında tamamlanıp Aydın'ın spor altyapısını güçlendirerek bölgedeki yüzme sporu potansiyelini artırması amaçlıyor.

Yüzme Havuzunun yapımının tamamlanmasıyla bölge halkı için önemli bir spor merkezi haline gelmesi ve yüzme sporuna olan ilgiyi artırması bekleniyor.

 Ayrıca düzenlenecek çeşitli yüzme organizasyonlarına ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Pınarbaşı'nda yapımı devam eden yarı olimpik yüzme havuzu projesi, bölge halkının spor yapma imkanlarını artıracak önemli bir adım. 

Yüzmeye olan ilginin artmasıyla birlikte, bölge halkının modern tesislerde daha etkin bir şekilde yüzme faaliyetlerini yapmalarını sağlayacağız" ifadeleri kullanıldı.

Havuzun tamamlanmasıyla birlikte, gençler, sporcular ve bölge halkı modern ve standartlara uygun bir ortamda spor yapma imkanına kavuşacaklar.

Yorumlar

Kısıtlı HTML

  • İzin verilen HTML etiketleri: <br> <p> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id> <cite> <dl> <dt> <dd> <a hreflang href> <blockquote cite> <ul type> <ol type start> <strong> <em> <code> <li>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.

Benzer Haberler