Ana içeriğe atla

Aydın Yaz Spor Okulları Açıldı

Aydın Yaz Spor Okulları Açıldı
Aydın Yaz Spor Okulları Açıldı

Aydın Yaz Spor Okulları Açıldı Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 34 branşta eğitim verilecek olan yaz spor okullarının açılış töreni gerçekleştirildi.

Aydın Yaz Spor Okulları Açıldı

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki spor tesislerinde; atletizm, yüzme, voleybol, basketbol, futbol, atıcılık, badminton, tekerlekli sandalye basketbol, bilardo, bisiklet, bocce, boks, jimnastik, eskrim, fitness, floor curling, güreş, halk oyunları, halter, hemsball, hentbol, judo, karate, kick boks, masa tenisi, okçuluk, oryantring, satranç, step aerobik, taekwondo, tenis, wellness ve wushu gibi 34 branşta uzman antrenörler eşliğinde ücretsiz eğitimler verilecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki spor tesislerinde 34 branşta uzman antrenörler eşliğinde ücretsiz verilecek eğitimler branşlarından Futbol, basketbol, voleybol, bilardo, atıcılık gibi branşlara başvuruların oldukça yüksek olacağı belirtildi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ilgili diğer haberlere Aydın Haberleri bölümünden üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kısıtlı HTML

  • İzin verilen HTML etiketleri: <br> <p> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id> <cite> <dl> <dt> <dd> <a hreflang href> <blockquote cite> <ul type> <ol type start> <strong> <em> <code> <li>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.

Benzer Haberler