Funda Türker Çınar Seçim Çalışmalarında Hız Kesmiyor.

Funda Türker Çınar Seçim

Cumhur İttifakı’ndan Milliyetçi Hareket Partisi İncirliova Belediye Başkan aday adayı Funda Türker Çınar, seçim çalışmalarını ilçe merkezinde devam etti. Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan Çınar, STK temsilcileri ve muhtarlar ile de görüşüp sorunları dinleyerek kendisine destek istedi.

İncirliova’da Seçim çalışmaları kapsamında Sevgi Yolu’ndaki esnafları da ziyaret eden Funda Türker Çınar, vatandaşlar tarafından sıcak karşılandı.

Arpadere Mahalle Muhtarı Nihat Barlas ile görüşen Çınar, başta Arpadere mahallesi olmak üzere Hamitler, Arzular, Eğrek, İsafakılar, Palamut, Köprüova, Beyköy, Karagözler, Şirindere ve İkizdere mahallelerinde Valilik ve Belediye tarafından devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren aday adayı Funda Türker Çınar, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Sık sık not aldı.

Çınar’ın bir sonraki durağı Cumhur İttifakı paydaşı Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Şehzade Şanlıalp oldu. Başkan Şanlıalp’dan destek sözü alan Çınar, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Kahvehane ziyaretleri de gerçekleştiren Çınar, hemşehrileri ile cumalaştı.

Osmabükü Muhtarı Ali Şahin ile de görüşen Çınar, ilçenin ova kesimde bulunan Osmanbükü, Yazıdere, Hacıaliobası ve Sınırteke mahallelerin problemleri hakkında görüş alıverişinde bulundu.

Akşam saatlerinde Efeler ilçesine geçen Çınar, önceki dönem İncirliova Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Baytaş ve girişimci kardeşi Ozan Baytaş’ın misafiri oldu.

Destek talebinde bulunan Çınar, birlik beraberlik vurgusu yaptı. Seçim çalışmaları kapsamında aday adaylığı süresince çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağını ifade eden Çınar, gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.

Funda Türker Çınar Seçim2

Haber Paylaşım:

Aydın Büyükşehir Haber Yorum Yazabilirsiniz